Testy chemiczne kontroli procesu sterylizacji

Testy chemiczne do sterylizacji

Nowoczesne testy do sterylizacji pełnią kluczową rolę w spełnianiu wymaganych warunków do przeprowadzenia procesu sterylizacji i tym samym zapewnianiu prawidłowego działania autoklawu. W naszej ofercie znajduje się wiarygodne, zintegrowane testy 5. klasy, doskonale reagujące na zmienne krytyczne procesu sterylizacji i określające, czy jego parametry były odpowiednie do usunięcia wszelkich mikroorganizmów. Niezawodne wskaźniki chemiczne świetnie sprawdzą się we wszystkich miejscach, w których wykorzystuje się autoklawy, czyli np.: gabinetach lekarskich (np. stomatologicznych), salonach medycyny estetycznej czy studiach piercingu i tatuażu.

Jak działają testy chemiczne kontroli procesu sterylizacji?

Wskaźniki chemiczne wykorzystują bezpieczną substancję przesuwającą, która w widoczny dla ludzkiego oka sposób zmienia kolor, gdy jest wystawiona na działanie określonych parametrów sterylizacji. Stosowanie testów do sterylizacji jest więc bardzo łatwe. Bez problemów można używać ich do rutynowego monitorowania parametrów procesu wyjaławiania, aby upewnić się, że spełnia on swoje cele. Ich właściwe zastosowanie daje 100% pewności, że narzędzia medyczne są wolne od wszelkich form drobnoustrojów. Efektywna sterylizacja jest podstawą prowadzenia higienicznej i bezpiecznej działalności medycznej lub okołomedycznej.

Testy chemiczne w sterylizacji – dlaczego warto wybrać ofertę PRO-BIS?

Przede wszystkim nasza firma dostarcza wyłącznie sprawdzone wskaźniki, które gwarantują 100% dokładność odczytów. Testy chemiczne kontroli procesu sterylizacji mają 5. klasę, co oznacza, że reagują na wszystkie zmienne krytyczne, zapewniając natychmiastową weryfikację skuteczności działania autoklawu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stosować je w dowolnym modelu tego urządzenia. Spełnią Państwa potrzeby w zakresie monitorowania sterylizacji. Co istotne, w naszej firmie dostawę wskaźników chemicznych możemy łączyć z odbiorem i utylizacją odpadów medycznych, zapewniając tym samym kompleksową obsługę.

 

Zapraszamy do kontaktu!

tutaj działamy

Wrocław i Dolny Śląsk

Nasza oferta skierowana jest do Klientów z terenu Wrocławia i okoli. Obsługujemy: gabinety lekarskie, przychodnie, salony kosmetyczne, studia tatuażu, gabinety weterynaryjne, laboratoria. Serdecznie zapraszamy do współpracy!